Supporters

Sunday, 30 April 2017

3 SYAABAN 1438H


Cougar tak sihat hari ni. Jalan terhincut-hincut. Harap-harap bukan patah...


Macam ni... Biar Cikgu Damia ajarkan...


Tuesday, 25 April 2017

Monday, 24 April 2017

27 REJAB 1438H



Pagi race kereta dengan Qaliff...


Petang Uji minda dengan Rania...

# Salam Israk Mikraj

Saturday, 22 April 2017

25 REJAB 1438H


Jadi pom pom girl jap kat tepi padang hari ni. Sukan kat sekolah Adam & Danial. Chaiyokkk semua...

Friday, 21 April 2017

24 REJAB 1438H


Gambar makan lagi...



Takut tak?

# Salam Jumaat

23 REJAB 1438H

20 April 2017...


Bangun awal pagi ni. Dapat la makan nasi lemak sebelum pergi sekolah...

# Happy birthday Ami Chon

Friday, 14 April 2017

17 REJAB 1438H


Belum pun acara bermula, tapak kasut dah tercabut...
Moral : Kasut kena pakai. Jangan simpan ja.


Dapat juga hadiah walaupun masa lari kasut sebelah tinggi sebelah rendah...


Kerjasama yang baik antara Damia dan Dini Najla dalam acara Boot Kuning Pua Chu Kang...


Yang ni acara Gadis Melayu...


Yeayyy... Dapat hadiah lagi. Damia suka. Thank you Umi sebab pulun sorak...






Thursday, 13 April 2017

16 REJAB 1438H


Kena tidur awal malam ni. Esok ada sukaneka kat sekolah. Damia Rumah Wira...

Wednesday, 12 April 2017

Monday, 10 April 2017

13 REJAB 1438H


Manja sangat Kugar ni. Tapi, kadang-kadang buaih pulak...

# Happy birthday TokNda Salha

Sunday, 9 April 2017

12 REJAB 1438H


Mai nak jelom kepala sikit. Satgi makan ubat. Qaliff demam...


Best friend. Kuga a.k.a Chakicap, Chika & Kitty.

Saturday, 8 April 2017

11 REJAB 1438H


Hari ni rasa jadi staff kat office Umi...


Sambil-sambil melawat Aunty Ani kat Hospital. Semoga cepat sembuh...


Friday, 7 April 2017

10 REJAB 1438H


Teman Umi bukak posa. Damia makan nasik lemak bungkus ja...

# Salam Jumaat

Sunday, 2 April 2017