Supporters

Thursday, 31 August 2017

9 ZULHIJJAH 1438H


# Selamat menyambut Hari Kemerdekaan ke 60

Tuesday, 29 August 2017

Sunday, 27 August 2017

5 ZULHIJJAH 1438H


Happy belated birthday Umi. Hari ni baru boleh kek. Hari tu Umi tak sihat. Kek pun tak nak...

Friday, 25 August 2017

3 ZULHIJJAH 1438H


Nasi bujang je malam ni. Walid yang masak. Umi masih tak sihat...

Thursday, 24 August 2017

2 ZULHIJJAH 1438H


Alaaa... Birthday girl morning sickness sampai ke malam. Siap package gastrik sekali. Damia tolong Umi k...


# Happy birthday Umi.

Tuesday, 22 August 2017

29 ZULKAEDAH 1438H


Lama juga menunggu untuk buat buku merah...

# Happy birthday Kakak Sarah

Sunday, 20 August 2017

Thursday, 17 August 2017

Tuesday, 15 August 2017

Monday, 14 August 2017

Friday, 11 August 2017

Sunday, 6 August 2017

13 ZULKAEDAH 1438H


Comel la pengantin. Selamat pengantin baru Kak Nabila & suami...

Saturday, 5 August 2017

12 ZULKAEDAH 1438H


Budak jepun sebelah ni baru bersunat. Seluar pon tak leh pakai penuh...

Wednesday, 2 August 2017